Політика конфіденційності

Після натискання кнопки підтвердження замовлення, необхідно буде ввести ваші платіжні дані на сайті банківської системи. Зауважте, будь ласка, що до вартості вашого замовлення можуть нараховуватися додаткові відсотки банку, який обслуговує ваш рахунок.

Користувачі інтернет-магазину PAPIRUSY.com можуть переглядати сторінки сайту не повідомляючи про себе ніяких персональних даних. Однак, для надання послуг, пов'язаних з купівлею товарів, представлених в нашому інтернет-магазині, нам потрібні Ваші контактні дані для того, щоб ми могли зв'язатися з Вами, підтвердити замовлення і доставити Вам замовлений товар. Ваші персональні дані ми не передаємо третім особам і захищаємо їх конфіденційність.

Вартість доставки - не враховується у вартість замовлення.
Вартість доставки залежить від тарифів обраної вами служби доставки.

У випадку, коли запропоновані нами способи ДОСТАВКИ чи ОПЛАТИ вас не влаштовують, або ж ви живете за межами України - просто напишіть нам будь-яким зручним для вас способом, скориставшись нашими контактами, і ми обов'язково узгодимо усі деталі.

Ми НЕ НЕСЕМО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ за пошкодження товарів унаслідок халатних дій служби доставки. Перевіряйте, будь ласка, цілісність упаковки та вмісту відразу при отриманні в присутності працівників служби доставки! На території України гарантовані повернення до 14 днів з дня купівлі.

В усякому разі, ви ЗАВЖДИ можете зв'ятися з нами для погодження усіх можливих питань: 
+38 063 300 8000, papirusy.com@gmail.com